Konto w BZ WBK

Konto Godne Polecenia to bardzo ciekawa alternatywa. Rachunek jest
bardzo tani i pozwoli nam na szybsze zebranie punktów payback. Innowacyjne konto to dodatkowy zysk – mamy większą ilość punktów ( za każde wydane 5 zł otrzymujemy 1 pkt payback). Warunki określone przez placówkę nie są trudne. Miesięcznie powinniśmy wykonać minimum 3 transakcje, a suma operacji bezgotówkowych powinna być wykonana na minimum 300 zł. Konto Godne Polecenia już długo działa w banku i cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie zapłacimy za działanie konta, za kartę płatniczą oraz nie ma tu również comiesięcznej opłaty za korzystanie z niej.

Ubezpieczenie kart to jedynie 2 zł. Ogromnym plusem jest mały koszt przelewów Express ELIXIR – przelew to koszt 3 zł. Stałe zlecenia darmowe. SORBNET kosztuje nas 35 zł, a przelew SEPA 5 zł. Transakcje zagraniczne nie są drogie patrząc na inne banki. Bankomaty banku obsługiwane są darmowo, korzystając z urządzeń Millenium zapłacimy 1 zł i 5 zł jeśli wypłacamy pieniądze zagranicą. Wypłata w oddziale to koszt aż 6 zł. Konto w każdej chwili możemy założyć przez internet na stronie banku. Konto idealne dla osób mobilnych.

Doskonale sprawdza się u osób, którym zależy na szybkości. W przypadku Banku BZ WBK to jedno z najlepszych rachunków, które zachwalają sobie klienci. W parę chwil staniemy się posiadaczami tego konta. Szybko, bezpiecznie i skutecznie. Spójrzmy dlaczego powinniśmy posiadać rachunek w WZB BK. Wybierzmy swoją kartę i płaćmy mniej za swój bank.