gry

Bezpłatne, autorskie gry online

Treścią witryny Centrum Kreta są bezpłatne, autorskie gry online. Prezentowana grupa gier o charakterze logiczno-zręcznościowym jest dedykowana graczom w każdym wieku. W zabawie steruje się zwierzątkiem, które kopie przejścia w stosach sypiących się klocków.

Osoby, które poszukują pobudzającej do wysiłku intelektualnego rozrywki powinni skorzystać z oferty tej strony. Wyobraźnia, logika i umiejętność kalkulowania to atrybuty, które zostaną sprawdzone przez umieszczone tutaj gry online. Oczywiście nie zawadzi także krztyna szybkiej reakcji i zręczności.

W serwisie dostępne są nie wyłącznie gry online ale także inne, interesujące materiały. Pasjonatów gier logicznych powinien zainteresować przykładowo wyposażony w jeden z najsilniejszych algorytmów sztucznej inteligencji program Ultra Gomoku 2.0. Ciekawostką może być to, że podczas testów program prawidłowo rozwiązał sto procent profesjonalnych zadań.

Kret jest grą o niezwykle prostych regułach. Gracze zdobywają punkty rozbijając kolejne odłamki. Jeśli odłamek zostanie usunięty, to wszystko co się na nim do tej pory opierało się osuwa i trzeba manipulować zwierzątkiem żeby nie zostało zabite. Pikanterii grze przysparza także losowe pękanie elementów znajdujących się na samym dole.